Pizza Wabrik

Nõmme

Oled juba mõnda aega unistanud sellest tõeliselt mahlasest ja ehtsast pitsast, mis viiks keele alla? Tallinnas Nõmmel Männiku lähedal, Vabaduse pst 105a asuv Pizza Wabrik on just see koht, kus oma isusid rahuldada! Pizza Wabriku pitsamenüü lihtsalt viib keele alla! Tondilt või Kristiinest tulles on Pizza Wabrik kõigest 10min autosõidu kaugusel. 

Meie pitsad on valmistatud ehtsast itaalia jahust, mahlasest tomatikastmest, maitsvast juustust ja värskest toorainest!

Pitsa serveeritakse värskelt otse pitsaahjust, millele on veel kaaslaseks värskendav jook. 

Pitsa-elamused algavad siit! 

Pitsade valikust leiab endale hamba alla nii taimetoitlane kui ka kõikesööja. Valik on väga varieeruv ning koosneb ainult värskeimatest koostisosadest. Itaaliapärane pitsataigen valmib restoranis pitsa ahjudes koha peal ja tuuakse teie ette värskelt ja soojalt. Sellest saab tõelise maitseelamuse iga itaalia toidu ja ka lihtsalt ehtsa toidu armastaja.

Pakume oma menüüs klassikalist Hawaii pitsat, juustust Margheritat, kalaarmastajatele Tuunikala pitsat, seene funghi pitsat, mahlast sinihallitusjuustu pitsat, toekat lihapitsat, hõrku parma singi pitsat ning mõnusat kanapitsat! 

Kust on meie retseptid pärit?

Retseptid oleme välja mõelnud ise, pikkade katsetuste tulemusena. Nimi “Wabrik” sümboliseerib seda, et me teeme kõik asjad koha peal valmis, välja arvatud saia. Kõik muu – salatid, kastmed, liha, valmistame siin. Tahtsime, et nimi oleks maalähedane ja Eestipärane. Inimestel on tunne, et alati, kui öeldakse kebab, siis mõeldakse Türgit, aga meie teeme Eesti moodi kebabi. Meie kebab on tõeline mõnus ja ehtne elamus siit samast Eestist. Sama käib ka meie maalähedase ja eestipärase “itaalia” pitsa kohta. Maitsetega ja koostisosadega me mahlase pizza valmistamisel end tagasi ei hoia. 

Tule meie uut autentset Pizza Wabrikut tśekkima ja eestipärast itaalia maitseelamust proovima Tallinnasse Nõmmele Vabaduse puiestee 105a!

 Oleme avatud E-P 11-22.