Pizza Wabrik

Nautica Keskus (Kesklinn)

Kebabi Wabrik on mõnusa atmosfääriga söögikoht, kus saab maitsvat Eesti moodi naturaalsest sealihast kebabi. Meie kebabimeistrid maitsestavad ja marineerivad igapäevaselt ise värske kodumaise sealiha! Linna parimat kebabi saab nüüd juba Nauticas Keskusest Kesklinnast, Arsenali keskusest Põhja-Tallinnast, Tondi Selverist, Kristiine Keskusest ja Männiku tee 91, Nõmmel E-P 11-21!

MEIST

Me pakume välja lühikese menüü ning nimetame ennast kvaliteetseks kiirtoidukohas. Me ei kasuta sügavkülmutatud vaid jahutatud sealiha, kõik tooraine on värske, iga päev teeb lihameister uue kebabi varda. Kebabi serveerimisele peame oluliseks ka seda, et lõikame otse vardast. Ei pane teda kuskile pooleks päevaks soojenema. Vaid nii saab klient restoranis värske, otse temale valmistatud toidu. Oleme kõik ammu juba olnud väga suured kebabi fännid, aga varasemalt oleme ligi kaheksa aastat tegutsenud toitlustuse valdkonnas, kus oleme opereerinud kolme pitsa söögikohta ja pakume autentset toiduelamust. Mingi hetk avastasime, et turusituatsioon Tallinnas on hetkel selline, kuhu mahuks ära veel üks hea kebabi söögikoht. Läbi juhuse sattus meile Männikul kätte üks rendipind ning tänu sellele sai mõte selle aasta maikuus teoks.

Mis on kebabi valmistamisel tähtis?

Kebabi puhul on tegelikult kaks põhilist kontseptsiooni. Üks, kus tehakse vardasse lihamass, hakkliha baasil nn. Türgi kebab ja teine on Kreeka kebab, kus liha pannakse vardasse suurte tükkidena. Tallinnas on esindatud mõlema kontseptsiooniga kebabi söögikohti. Meie pakume kebabi Tallinnas kesklinnas Nautica keskuses ja Põhja-Tallinnas Arsenali keskuses. 

 Oled juba mõnda aega unistanud sellest tõeliselt mahlasest ja ehtsast kebabist, mis viiks keele alla? Tondi Selveris, Põhja-Tallinnas Arsenali keskuses, Kesklinnas Nauticas ning Männikul asuv Kebabi Wabrik on just see koht, kus oma isusid rahuldada! Kebabi Wabriku kebabimenüü lihtsalt viib keele alla!

Kebabi serveeritakse erinevatel viisidel, sealjuures koos ahvatlevate friikartulite ja kohapeal valmiva maitsva kastmega, millele on veel kaaslaseks värskendav jook. Kebabi-elamused algavad siit! 

Nautica keskus Kesklinnas

Tule täna Kebabi Wabrikust läbi ja haara omale värske Eestimaine kebab Nautica keskusest. Kebabi Wabriku uus kesklinna sisene asukoht on ideaalne lühikesteks lõunapausideks töökaaslastega või sõpradega! Oleme igapäevaselt avatud kuni kella üheksani õhtul ja seetõttu ootame teid kebabi nautima ka hilisõhtuti!